BAŞKAN TOKAT SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

16.02.2021


Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat bugün Milas Sanayi Sitesini ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Tokat, esnaflarla sohbet etti.

Devam eden pandemi sürecinde esnafları ziyaret eden Başkan Tokat, esnaflara koronavirüs süreci hakkında uyarılarda bulunarak, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı. Esnaflarla sohbet eden Başkan Tokat, sanayi esnafının istek ve taleplerini dinleyerek, taleplerin çözümleri konusunda belediyenin ilgili birimleri arayıp, yetkililere talimat verdi.

Her Zaman Esnafımızın Destekçisiyiz

Esnaflara bu zorlu dönemin hep beraber kurallara uyarak, atlatılacağını belirten Başkan Tokat, “Bugün sanayi esnafımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek, ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye özen gösteriyoruz. Esnaflarımıza yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptık. Esnaflarımızın taleplerini dinleyerek sorunların çözümleri konusunda planlamalar yapacağız ve planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizler her zaman esnaflarımızın destekçisiyiz.” diyerek sanayi esnafına sağlıklı günler diledi.