YATAĞAN VE KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN ZİYARET

25.02.2021


 

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Milas Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede bölgenin sorunları ele alındı.

 

Milas Belediye Başkanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmede, bölge sorunlarının yanı sıra pandemiyle ilgili alınacak önlemler doğrultusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunularak gündemle ilgili konular da görüşüldü.

“Nazik Ziyaretlerinden Dolayı Başkanlarımıza Teşekkür Ediyorum”

Ziyaret dolayısıyla konuşan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, “Bugün komşu Belediyelerimizin değerli Başkanları bizleri ziyaretleriyle mutlu ettiler. Hem pandemi konusuyla ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz hem de bölgemizin sorunlarını ele aldığımız görüşmenin oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten dolayı her iki Belediye Başkanımıza da teşekkürlerimi iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi. Başkan Tokat’ın ardından söz alan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir  nazik kabullerinden ötürü Başkan Tokat’a teşekkürlerini ilettiler. Ziyaret, hediyelerin takdim edilmesi ve çekilen hatıra fotoğrafıyla noktalandı.