BAŞKAN TOKAT’TAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

04.03.2021


 

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Milas Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Sanayi esnafına ‘hayırlı işler’ temennisinde bulunan Başkan Tokat, esnaflarla sohbet etti.

Ziyaretleri esnasında Başkan Tokat’ a Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol’da eşlik etti.

Zorlu pandemi sürecinde sanayi esnafını ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler hakkında uyarılarda bulunarak, esnaflara maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı. Esnafın istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Tokat, sorunların çözümü konusunda belediyenin yetkili birimlerini arayarak, talimat verdi.

‘Esnaflarımızın Her Zaman Yanındayız’

Milas Belediyesi olarak esnafların her zaman yanında olduklarına vurgu yapan Başkan Tokat; “Bugün sanayi sitemizi ziyaret ederek, esnaflarımızın hoş sohbetine ortak olduk. Zorlu koronavirüs süreci tedbirleri hakkında esnafımıza hatırlatmalar yaptık. Esnaflarımızın istek ve taleplerini dinleyerek, sorunların çözümü konusunda planlamalarımızı yapacağız ve planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Tüm esnafımıza işlerinde kolaylıklar, sağlıklı günler diliyorum” dedi.