BAŞKAN TOKAT BUGÜN SELİMİYE’DEYDİ

24.03.2021


Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat bugün Selimiye Mahallesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tokat, ileriye dönük çalışmalarla ilgili vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

 

Selimiye Mahallesi ziyareti öncesi Milas Şehir İçi Dolmuş Durağı’nı ziyaret eden Başkan Tokat geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Milas Şehiriçi ÖTTA. Motorlu Taşıma Kooperatifi üyelerinden Mustafa Atabey için şoför esnafına taziyelerini iletti. Bu ziyaretin ardından Hayıtlı Mahallesi Muhtarı Ayhan Demirçivi’yi ziyaret eden Başkan Tokat, mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“Çalışmalarımıza Yoğun Şekilde Devam Ediyoruz”

Selimiye Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette esnaflarla bir araya gelen Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, bölgede yaşayan vatandaşların sorunlarını da dinledi. Ziyarette Başkan Tokat’a, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt İlter ve Selimiye Mahalle Muhtarı Mehmet Menteş eşlik ederken, Milas Belediye Birim Müdürleri de hazır bulundu. Yurttaşların istek ve taleplerini anında ilgili müdürlüklere aktaran Başkan Tokat, yayın hayatına yeni başlayan Karya Haber gazetesinin de dağıtımını gerçekleştirdi. Tokat, “Çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz. Mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kuruyor ve sorunları yerinde tespit ediyoruz. Özellikle artan vaka sayıları doğrultusunda tüm yurttaşlarımızın azami önem göstermesi gerekiyor. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalı ve aşı sırası gelen vatandaşlarımız mutlaka aşılarını olmalılar.” dedi.