CAMİLER RAMAZAN’ A HAZIRLANIYOR

06.04.2021


Milas Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde hazırlıklara başladı. Bayram hazırlıkları çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiren Milas Belediyesi ilçemizde bulunan camilerde temizlik ve bakım faaliyetleri gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, camilerde yabani otların biçilmesi, ağaçların budama ve bakım işlerini yaparak, bayram öncesi vatandaşlarımızın hijyenik ve bu manevi ruha en uygun bir ortamda ibadet edebilmeleri için temizlik ve bakım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Kutsal mekanlarımızı bu özel aya hazırlıyoruz

Ramazan Bayramı öncesinde ekiplerin camileri bayrama hazırladıklarını belirten Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çalışmalarımıza önem veriyoruz. Mübarek Ramazan Bayramımız yaklaşırken rutin faaliyetlerimize ek olarak, genel bir temizlik seferberliği başlattık. Ekiplerimiz detaylı çalışmalar yapıyor. Camilerimizde budama ve genel bakım iş ve işlemlerimizi tamamlayarak, kutsal mekanlarımızı bu özel aya hazırlıyoruz. Şimdiden tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.