MEŞELİK MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

21.09.2021


Milas Belediyesi ilçemizin tüm mahallelerine eşit ve etkin hizmet götürme kapsamında çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşlara en iyi hizmeti vermek adına yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit ederek, faaliyetlerini gerçekleştiren Milas Belediyesi ekipleri ilçemizin mahallelerinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirerek, ilçemiz yollarının çehresini değiştiriyor.

Bu kapsamda Meşelik Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Meşelik Mahallesi Yeniköy Mevkii’de 3500 metrelik 1.kat sathi asfalt kaplama işini tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sundu.

Milas’ımız İçin, İnsanımız İçin Aşkla Çalışmaya Devam Edeceğiz

Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “ Milas için hizmet üretmeye, insanımız için çalışmaya hiç durmadan devam ediyoruz. Ekiplerimiz planlanan programlar çerçevesinde mahallelerimizdeki çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Meşelik Mahallesi Yeniköy Mevkii’de 3500 metrelik 1.kat sathi asfalt kaplama işi tamamlanarak,  vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Yapılan çalışmalar hemşehrilerimize hayırlı olsun. Milas’ımız için, insanımız için aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.