KIYIKIŞLACIK MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

04.10.2021


Milas Belediyesi ilçemiz mahallelerindeki yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlara en iyi hizmeti vermek adına yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit eden Milas Belediyesi ekipleri ilçemiz mahallelerinin yollarında çalışmalar gerçekleştirerek, vatandaşların hizmetine sunuyor.

Planlanan Programlar Çerçevesinde Çalışmalar Gerçekleştiriliyor

İlçemiz Kıyıkışlacık Mahallesi’nde çalışmalarını tamamlayan Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Zeytinlikuyu mevkii sitelere giden yol toplamda 10.650m 2. kat sathi kaplama çalışmasını tamamlayarak, mahallenin yollarını modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturdu.

İlçemizin mahallelerinde planlanan programlar çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirildiğini belirten Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; Daha güzel bir Milas için elimizden gelen tüm çabayı göstererek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerimizi ziyaret ederek, yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit edip, planlamalar yapıyoruz. Belediyemize bağlı ekipler planlanan programlar dahilinde çalışmalar gerçekleştirerek, mahallelerimizin yollarını çağdaş ve modern bir görüntüye kavuşturuyor. Her mahallemize eşit ve etkin hizmet etmek adına yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.