MİLAS BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

06.10.2021


 Milas Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler, Bozalan, Ören ve Türkevleri’nde çalışmalarını tamamladı.

 

Milas Belediyesi hizmetlerini sürdürüyor. Gerçekleştirdiği çalışmalarla yurttaşların yüzünü güldüren ekipler, Milas’ın 132 mahallesinin tümüne eşit ve etkin hizmet götürme noktasında yoğun bir çaba sarf ediyor. Bölgede yapılan incelemelerin ardından, belirlenen program çerçevesinde hizmetlerinin yerine getiren ekipler, vatandaşların taleplerini bir bir karşılıyor.

 

“Türkevleri ve Ören’de Çim Döşeme, Bozalan’da Parke Kaplama”

 

Milas’ın dört bir noktasında çalışmalarını sürdüren ekipler, Bozalan Mahallesi’nde 6600 m2’lik parke kaplama çalışmasını, Ören Köy Gazinosu önünde 280 m2’lik ve Türkevleri Mahalle Parkı’nda 1200 metre çim döşeme işlemlerini tamamlayarak yurttaşların hizmetine sundu.

 

“Milas İçin Durmadan Çalışıyoruz”

 

Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas’ımız için çalışmaya, hemşehrilerimizi her gün daha güzel bir Milas’a uyandırma gayretiyle hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Yaşadığımız yangın felaketinin ardından bölgemizde oluşan eksikleri gideriyor ve hemşehrilerimizle yaptığımız istişareler sonrası yaraları birlikte sarıyoruz. Kırsalı çok geniş bir ilçe olmamıza rağmen her mahallemize etkin ve eşit hizmet götürme noktasında yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Milas’ımız için insanımız için durmadan çalışıyoruz. Gerçekleştirilen çalışmalarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.