MİLAS’IN EFELERİ SEZONUN İLK MAÇINA ÇIKIYOR

06.10.2021


İlimizi ve İlçemizi Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig’de başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Voleybol Takımımız 2021-2022 sezonunun ilk maçına 09 Ekim Cumartesi günü çıkacak.

Sezonun ilk maçına Kütahya Belediyespor karşısında çıkacak olan temsilcimizin tek hedefi galibiyet olacak. Geçtiğimiz sezon ve önceki sezonlarda takımımızda forma giyen voleybolcuların yanı sıra, Milas Belediyespor formasıyla ilk kez mücadele edecek olan genç oyuncularla takım kadrosunu oluşturan temsilcimiz yeni sezonda başarılı sonuçlar almak için sahaya çıkacak.

09 Ekim Cumartesi günü Milas Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabaka saat 16:00’da başlayacak. Müsabakalar salon kapasitesinin en fazla %50 si kadar seyirci ile oynanacak ve müsabakaları izlemek üzere TC. Sağlık Bakanlığınca belirlenen aşı takvimini tamamlamış ya da en fazla 48 saat öncesine kadar PCR sonucu negatif olan kişiler seyirci olarak, salona alınacak.

Takımımızın sahadan galibiyetle ayrılacağına inancım tam.

Yeni sezonda takıma başarılar dileyen Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “ Yeni sezonun takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Uzun süredir çalışmalarını sürdüren takımımız sezonun ilk maçına Kütahya Belediyespor karşısında çıkacak. Takımımızın sezonun ilk maçında iyi bir oyun sergileyerek, sahadan galibiyetle ayrılacağına inancım tam” dedi.