ÖĞRENCİLERE ÇAY VE SİMİT İKRAMI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

19.10.2021


Üniversitelerin yeni eğitim öğretim dönemlerine başlamasıyla birlikte ülkemizin farklı bölgelerinden üniversite eğitimlerini almak için ilçemize gelen öğrencilere Milas Belediyesi destek olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçemizde bulunan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü önünde öğrencilere çay ve simit ikramı gerçekleştirecek.

20 Ekim 2021 Çarşamba günü sabah saat 08:00’den itibaren başlayacak olan çay ve simit ikramından tüm öğrenciler yararlanabilecek.

Öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum

Öğrencilerin her zaman destekçisi olduklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “İlçemize gelen ve yeni eğitim-öğretim dönemlerine başlayan öğrencilerimizi sıcak bir şekilde karşılamak adına böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Öğrencilerimize ihtiyaç duydukları her noktada yardımcı olabilmek ve sorunlarına çözüm bulabilmek adına var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tüm öğrencilerimize ilçemize tekrardan hoş geldiniz diyor, yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.