BAŞKAN TOKAT’TAN VOLEYBOLCULARA MORAL ZİYARETİ

09.12.2021


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyespor Voleybol Takımı’nın antrenmanını ziyaret etti.

Hafta sonu oynanacak olan ve lig sıralaması açısından büyük önem taşıyan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor müsabakası öncesinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  takımı ziyaret eden Başkan Tokat sporculara ve teknik heyete tatlı ikramında bulundu.

Güzel bir oyun ve güzel bir sonuç bekliyorum

Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Hafta sonu oynanacak olan müsabaka ve diğer haftalardaki maçlar ligdeki konumumuz açısından büyük önem arz ediyor. Sizleri bu önemli müsabaka öncesinde yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, moral vermek istedik.  Bir voleybol sever olarak her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Güzel bir oyun ve güzel bir sonuç bekliyorum sizlerden.  Takımımızın şehrimize ve kulübümüze yaraşır bir şekilde mücadele ederek, Milas’ı en iyi şekilde temsil etmesi bizim en önemli hedeflerimizden birisidir” dedi.

Voleybolculardan Başkan Tokat’a teşekkür

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat konuşmasını tamamlamasının ardından oyuncu ve teknik heyete tatlı ikramında bulunuldu. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Milas Belediyespor Voleybol Takımı oyuncuları Başkan Tokat’ a teşekkür etti.