BAŞKAN TOKAT BAFA PAZARI’NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

10.12.2021


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat beraberindeki heyet ile birlikte Bafa Mahalle Pazarı’nı ziyaret etti.

İlk olarak Bafa Mahalle pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tokat vatandaşlardan gelen istek ve önerileri dinledi. İlgili birim müdürleri de gelen talepler doğrultusunda notlar aldı. Esnaf ziyaretini tamamlayan Başkan Tokat daha sonra Milas Belediyesi tarafından yapımı devam eden Bafa Pazar yeri ve halı saha alanlarında incelemelerde bulundu. Çalışmaların ivedilikle tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sunulacağını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çalışmaların tüm Bafalı vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Tokat’a ziyaretlerinde Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ateş, Halil Mutlu, birim müdürleri, belediye meclis üyeleri eşlik etti. Ziyaretlere Bafa Mahalle Muhtarı Kerim Tekin’ de katıldı.

Pazar yerimizi tamamladığımızda pazarı daha geniş saatlere yayma imkanımız olacak.

Sosyal medya aracılığıyla açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “ Sabah erken saatlerde Bafa Pazar yerimizi ziyaret ettik. Pazarımızı dolaştık, halkımızla selamlaştık. Pazarımız çok erken kurulan ve çok erken dağılan bir pazar. Pazar yerimizi tamamladığımızda pazarı daha geniş saatlere yayma imkanımız olacak. Şu anki haliyle hem alıcılarımız hem satıcılarımızın şartları zor. Yeni pazar yerimiz tamamlandığında inşallah bu sıkıntıya son vereceğiz. Halı sahadaki çalışmalarımız tamamlandı. Pazar yerimizin de tamamlanmasıyla beraber ikisini beraber hizmete sunacağız. Havalar biraz rahatladıktan sonra bu alanda gördüğünüz artık ömrünü tamamlamış binaları da kaldırıp, esnafın daha çok işine yarayacak daha modern dükkanlar yapacağız. Buradaki görselliği düzeltmek amacındayız. Pazarımızın bereketli geçmesini diliyorum. Yapılan çalışmaların da Bafa’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.