BAŞKAN TOKAT’IN BODRUM ZİYARETLERİ..

03.03.2022


 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Bodrumda faaliyet gösteren STK, Oda ve Dernekleri ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ a gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle Bodrum mesaisine başlayan Başkan Tokat sırasıyla; Denizciler Derneği, Deniz Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, BODER, BESİAD ve Ticaret Odalarını da ziyaret etti. Ziyaretlerde Başkan Tokat’a Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H. Arda Varol ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan eşlik etti.

 Ziyaretlerine; “Tarihten bugüne aynı coğrafyada büyük bir kültür ve tarihin insanlarıyız” diyerek sözlerine başlayan Başkan Tokat, gerçekleştirdikleri genel kurul sonrasında yeniden seçilen dernek ve oda başkanlarına ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

 “Daha çok birlikte olacağız, iki şehir tek yürek hep birlikte kazanacağız” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tokat; “Milas -Bodrum Otel yatırımları konusunda, turizm etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında birlikte hareket etmek, karşılıklı katkı ve destek sunmak, ortak projelerde oda, STK ve dernekler ile birlikte olmak istediklerini belirtti. Milas ve Bodrum’un potansiyellerini birleştirerek, turizm gelirlerinden daha fazla pay almak istediklerini dile getiren Başkan Tokat, ilerleyen süreçlerde ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.