GELECEK YIL DAHA İYİ BİR MİLAS BELEDİYESPOR TAKIMIYLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE...

14.03.2022


Milas Belediyespor Voleybol Takımı Alpaslan Endüstri Voleybol 1.Ligi normal sezonunu Aydın Büyükşehir Belediyespor maçıyla noktaladı.

Son haftalarda aldığı galibiyetlerle önümüzdeki sezonda da yoluna 1. Lig’de devam etmeyi garantileyen takım için maçın tamamlanmasının ardından veda yemeği düzenlendi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yönetim, denetim kurulu üyeleri ve voleybolcuların katılımıyla gerçekleşen veda yemeğinde Başkan Tokat kısa bir sezon değerlendirmesi yaparak, önümüzdeki sezonlarda daha başarılı bir Milas Belediyespor takımı planladıklarını ifade etti.

Aile sıcaklığı olan bir kulübüz…

Yemek öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “ Bu sezon için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Türk voleyboluna en iyi şekilde hizmet etmek isteyen, bu anlamda voleybol camiasında saygın olarak ismini yerleştirmiş bir kulübü yönetmekteyiz. Biz bir aileyiz, iyi günümüzü kötü günümüzü her şeyi en iyi şekilde paylaşabilen aile sıcaklığı olan bir kulübüz” dedi. 

Tüm Milaslılara yürekten teşekkür ediyoruz…

Sezon boyunca emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Başkan Tokat; “ Sezon başından itibaren saha içinde mücadele eden oyuncularımız ve teknik heyetimiz başta olmak üzere takımımıza, katkı sunan yönetim, denetim kurulu ve kulüp üyelerimize, maçın başından sonuna kadar her maçta bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, takımımızı yakından takip eden basın mensuplarımıza ve tüm Milaslılara yürekten teşekkür ediyoruz. Gelecek yıl daha iyi bir Milas Belediyespor takımıyla buluşmak dileğiyle” diyerek sözlerini noktaladı.  

Yemeğin tamamlanmasının ardından Başkan Tokat, tüm sporcularla tek tek vedalaştı. Tüm sporculara bu sezon gösterdikleri mücadele için teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, voleybolculara spor hayatlarında başarılar diledi.