RAMAZAN AYI’NIN İLK İFTAR YEMEĞİ SALI PAZARI’NDAYDI...

04.04.2022


Milas Belediyesi tarafından Ramazan ayında gerçekleştirilen ilk iftar yemeği Salı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu.

Geçtiğimiz yıl pandemi şartlarından dolayı halka açık olarak yapılmayan iftar yemeği programları bu sene ilçemiz mahallelerinde kaldığı yerden devam ediyor.

Firuz Paşa – Gazipaşa, Hacıilyas, Hoca Bedrettin ve Gümüşlük Mahallelerini kapsayan ilk iftar yemeği programı Salı Pazarı’nda gerçekleşti. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği yemekte Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan  ve Süleyman Girgin  vatandaşlara yemek servisi yaptılar.

Ramazan Ayı’nın insanlığa iyilikler güzellikler getirmesini temenni ediyorum.

Kurulan iftar sofralarını tek tek ziyaret eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, vatandaşların Ramazan Ayı’nı kutladı.

İftar öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Başkan Tokat, “İftar soframızı Salı Pazarımızda kurduk. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Ramazan Ayı’nın insanlığa iyilikler güzellikler getirmesini temenni ediyorum. Amacımız yaşadığımız bu zor günlerde bu sofrayı paylaşabilmek, paylaşım ve birlikteliği hep beraber yaşayabilmektir. Allah kabul etsin. Hepinize afiyet olsun” dedi.

Milas Belediyesi tarafından gerçekleştirilen iftar yemeği programını ikincisi 4 Nisan Pazartesi günü Kıyıkışlacık  Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.