İFTAR YEMEKLERİ AKKENT PAZAR YERİNDE DEVAM ETTİ…

12.04.2022


Milas Belediyesi tarafından Ramazan Ayı’nda gerçekleştirilen iftar yemeği programları ilçemiz mahallelerinde hız kesmeden devam ediyor.

Belde ve merkez mahallelerde devam eden iftar yemeklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Burgaz ve Aydınlıkevler Mahallelerini kapsayan iftar yemeği programı Akkent Pazar Yeri’nde gerçekleştirildi.

Karantina sürecini tamamlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da katıldığı iftar yemeğine Başkan Yardımcıları Mehmet Ateş, Halil Mutlu, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Milas Belediyesi tarafından hazırlanan iftar programı kapsamında iftar öncesinde vatandaşlara ud,   kanun ve ney eşliğinde enstrümantal ilahi dinletisi sunuldu. Daha sonra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat masaları tek tek gezerek, yemeğe katılan vatandaşların Ramazan Ayı’nı kutladı.

Milas Belediyesi tarafından düzenlenen Ahmet Çavuş ve Hayıtlı Mahallelerini kapsayacak olan bir sonraki iftar yemeği programı 12 Nisan Salı (Bugün) Merkez İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleştirilecek.