İFTAR YEMEKLERİ CUMARTESİ PAZAR YERİ’NDE DEVAM ETTİ…

14.04.2022


Milas Belediyesi tarafından Ramazan Ayı’na girilmesiyle başlayan iftar yemeği programları ilçemiz merkez ve belde mahallelerinde sürüyor.

Önceden belirlenen programa göre düzenlenmeye devam eden iftar yemeği programları bu kez Cumartesi Pazar Yeri’nde gerçekleştirildi. İsmet Paşa ve Emek Mahallelerini kapsayan iftar programına vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Planlanmış il dışı programı nedeniyle Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın katılmadığı iftar yemeği programına Belediye Başkan Vekili Halil Mutlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ateş, belediye meclis üyeleri, muhtarlar katıldı.

Bir sonraki program 15 Nisan’da…

Her iftar yemeği programında olduğu gibi ney, ud ve kanun eşliğinde yemek öncesinde vatandaşlara enstrümantal ilahi dinletisi sunuldu. Vatandaşlar tarafından beğeni ile dinlenen dinletinin sonrasında Başkan Vekili Mutlu ve Başkan Yardımcısı Ateş, belirlenen 4 farklı noktada yemek servisi yaparak, vatandaşların Ramazan Ayı’nı kutladı.

Milas Belediyesi tarafından düzenlenen Güneş ve Hacıapti Mahallelerini kapsayacak olan bir sonraki iftar yemeği programı 15 Nisan Cuma (Yarın) 23 Nisan Okul Bahçesi’nde gerçekleştirilecek.