BAŞKAN TOKAT GÖREVE YENİ BAŞLAYAN PERSONELLERLE BİR ARAYA GELDİ…

30.06.2022


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde bugün itibariyle göreve başlayan personellere ziyaret gerçekleştirdi.

Yeni başlayan personellere görev ve sorumlulukları hakkında bilgilendirme yapan Başkan Tokat, personellere hatasız kazasız bir çalışma hayatı diledi.

Toplumu mutlu etmek için Milas’ı korumak, güzelleştirmek için çalışıyoruz…

Yeni göreve başlayan personellere bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Öncelikle sizin için ve bizim için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler için en önemlisi sizin sağlığınız, hatasız kazasız çalışmanız. Bizler topluma hizmet ediyoruz. Toplumu mutlu etmek için Milas’ı korumak, güzelleştirmek için çalışıyoruz. Sizlerden bu görevin gereklerini zamanında en iyi şekilde yerine getirerek, topluma karşı bizim gülen yüzümüz topluma karşı bizim olumlu yönümüz olmanızı özellikle bekliyoruz. Hepinize kolay gelsin. Hepinize hayırlı olsun” dedi.

Yeni personele eğitim verildi…

Başkan Tokat’ın konuşmasının ardından Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde göreve başlayan personellere uzmanlar tarafından iş sağlığı ve iş güvenliği temel eğitimi verildi. Eğitimin tamamlanmasının ardından yeni personeller görevlerine başladı.