BAŞKAN TOKAT GÖREVE YENİ BAŞLAYAN PERSONELLE BİR ARAYA GELDİ

29.07.2022


Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü bünyesinde göreve başlayan personele ziyaret gerçekleştirdi.

Yeni başlayan personellerle tek tek tanışan, görev ve sorumlulukları hakkında bilgilendirme yapan Başkan Tokat, personellere hatasız kazasız bir çalışma hayatı diledi.

Görevlerinizin gereklerini zamanında en iyi şekilde yerine getirmenizi bekliyoruz…

Yeni göreve başlayan personellere bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Öncelikle sizin ve bizim için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler için en önemlisi sizin sağlığınız, hatasız kazasız çalışmanız. Bizler topluma hizmet ediyoruz. Sizlerden görevlerinizin gereklerini zamanında en iyi şekilde yerine getirmenizi bekliyoruz. Hepinize kolay gelsin. Hepinize hayırlı olsun” dedi.

Personele eğitim verildi…

Başkan Tokat’ın konuşmasının ardından Milas Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü bünyesinde göreve başlayan personellere uzmanlar tarafından iş sağlığı ve iş güvenliği temel eğitimi verildi. Eğitimin tamamlanmasının ardından yeni personel görevlerine başladı.