KARYA OTOMOBİL SPOR KULÜBÜ’NDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET

25.08.2022


Karya Otomobil Spor Kulübü Başkanı Atıl Atılgan, kulüp yöneticileri Ayça Öztürk ve Akın Gürbulak Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette kulüp yöneticileri ilçemizde 29-30 Ekim tarihlerinde yapılması planlanan Milas Cumhuriyet Rallisi organizasyonu hakkında Başkan Tokat’a bilgilendirmeler yaptı.

Şampiyon pilotlar etkinliğe katılacak…

Etkinliğin Milas’ta yapılacak olan ilk otomobil sporu etkinliği olduğunu belirten Karya Otomobil Spor Kulübü Başkanı Atıl Atılgan, Türkiye’nin farklı bölgelerinden aralarında şampiyon pilotlarında bulunduğu 50 otomobilin organizasyona katılacağını ifade etti. Kabulünden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür eden kulüp yöneticileri üzerinde kulübün arması bulunan mont ve tişörtü Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hediye ettiler.

İlçemiz için önemli bir etkinlik…

Bu tür faaliyetlerin ilçemizin tanıtımı için önemli etkinlikler olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Kulüp Başkanı ve yöneticilerden otomobil sporları ve gerçekleşmesi planlanan Milas Cumhuriyet Rallisi hakkında bilgiler alarak fikir alışverişinde bulunduk. Değerli Başkan ve yöneticilerine ziyaretlerinden ve hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.