MİLAS BELEDİYESİ’NİN KURSLARINA ÖĞRENCİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR

15.11.2022


Eğitim alanında başarılı hizmetler gerçekleştiren Milas Belediyesi öğrencilere ödev desteği ve sınavlara hazırlık noktasında destek oluyor.

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde İlk, orta ve lise dengi öğrenciler için ücretsiz olarak açılan sınavlara hazırlık ve ödev destek, çocuk ve yetişkinler için ise hobi kurslarına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.

Farklı branşlarda kurslar gerçekleştiriliyor…

Ortaokul öğrencileri için Sosyal Bilgiler, Ortaokul ve Lise öğrencileri için Türkçe LGS kursları, Lise öğrencileri için Türk Dili ve Edebiyatı kursu, ilkokul öğrencileri ve yetişkinler için İngilizce-Almanca çocuk ve yetişkinler için Resim ve karikatür, İlkokul, ortaokul lise ve yetişkin grupları için yaratıcı drama, ilkokul öğrencileri için ödev destek ve halk oyunları kurslarına 1000’e yakın öğrenci kayıt yaptırdı.

Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi, Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu Salonu ve Amfi Tiyatro altında bulunan Milas Dans Atölyesi’nde gerçekleştirilen kurslar ücretsiz olarak öğrencilerle buluşuyor.

Tüm öğrencilerimize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum…

Kurslar hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Öğrencilerimizin sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmesi için Belediyemiz bünyesinde kurslar açarak, öğrencilerimize destek oluyoruz. Ayrıca çocuk ve yetişkinler için de vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için hobi kurslarını hayata geçiriyoruz. Alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilen derslerimize öğrencilerimiz tarafından gösterilen yoğun ilgi bizleri oldukça memnun etti. Tüm öğrencilerimize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum” dedi.