BELEDİYE TOPLANTI VE DÜĞÜN SALONU’NA ENGELSİZ ULAŞIM

05.12.2022


Milas Belediyesi tarafından Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’na konumlandırılan engelli asansörü son kontrollerin ardından kullanıma açılacak.

Milas’ta nikah, toplantı, kültürel ve sanatsal faaliyetlerin gerçekleştiği Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’na engelli vatandaşlarımızın ulaşımını sağlamak amacıyla başlatılan asansör düzeneği çalışmaları, son kontrollerin ardından kullanıma açılacak.

“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZI SOSYAL HAYATIN İÇERİSİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ”

Engelli vatandaşların Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşecek herhangi bir etkinliğe engelsiz ulaşımını sağlamak amacıyla engelli asansörü yapıldığını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Sosyal yaşam içerisinde engelli bireylerimize sunduğumuz hizmetler, insana verilen değerin en önemli göstergeleri arasında yer almaktadır. Milas Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın konforunu sağlamak ve onları sosyal hayat içerisinde daha fazla görmek amacıyla güzel bir çalışmaya imza attık. Bundan sonraki süreçte de engelsiz bir Milas için çalışmalarımız devam edecektir. Bu vesileyle bir kez daha 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum.” diye konuştu.