KARYA HABER’İN YENİ SAYISI ÇIKTI

13.12.2022


 Milas Belediyesi’nin hizmetlerini içeren ve 3 ayda bir yayımlanan Karya Haber Gazetesi’nin 6. sayısı okurlarla buluştu.Oldukça renkli etkinliklerle geçen 8. Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin konu edinildiği ‘Coşku ve heyecan yaşadık!” başlıklı manşet haberiyle okurlarıyla buluşan Karya Haber Gazetesi’nin 6. sayısı çıktı.
Milas Belediyesi’nin hizmetlerini içeren Karya Haber Gazetesi, ilçe genelinde vatandaşlarla buluştu. İlçede bulunan 132 mahalleye dağıtımı yapılan gazeteye Milas Belediyesi’nin hizmet binalarından ve milas.bel.tr adresinden de ulaşılabiliyor.

“KARYA HABER GAZETEMİZ HER YERDE”
Milas Belediyesi’nin hizmetlerini kamuoyuna duyurmak adına geçtiğimiz yıl nisan ayında yayın hayatına başlayan Karya Haber Gazetesi’nin Milas’ın 132 mahallesine dağıtımının yapıldığını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Adil, sosyal ve demokratik bir şekilde ‘132 mahalleye eşit ve etkin hizmet’ sloganıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızı içeren gazetemizin yeni sayısı çıktı. Gazetemize belediyemiz hizmet binalarından, muhtarlıklardan veya milas.bel.tr internet sitemizden ulaşabilirsiniz.” dedi.