» Habeler  » Haberler
Kan

  

MİLAS BELEDİYESİ’NDEN TİYATRO ŞÖLENİ
 

Milas Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Milas Belediyesi Tiyatro ve Drama öğrencileri ve Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi tarafından sahnelenecek olan Renklerin Dünyası, Ah Şu Büyükler ve Zamazingo adlı 3 oyun seyirciyle buluşacak.

MİŞTİ ve tiyatro-drama öğrencileri sahne alacak

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan Tiyatro ve Drama kurslarına katılarak eğitim alan ilk, orta ve lise öğrencilerinin sahneye çıkacağı tiyatro şöleninde finali ise duayen isimlerden oluşan Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) ekibi yapacak.

Tiyatro etkinlikleri kapsamında sahneyi ilk olarak Milas Belediyesi Tiyatro ve Drama öğrencileri alacak. Renklerin Dünyası adlı tek perdelik komedi oyunuyla sahne alacak olan ilk ve orta okul öğrencilerinden oluşan ekip 15 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 17:00’de seyirciyle buluşacak. Hemen ardından saat 19:00’ da ise lise öğrencileri tarafından sahnelenecek tek perdelik komedi oyunu olan Ah Şu Büyükler adlı oyunla tiyatro şöleni devam edecek.

Oyunlar ücretsiz olarak izleyiciyle buluşacak

Sahneyi son olarak 16-17-18 Kasım tarihlerinde MİŞTİ ekibi alacak. Aziz Nesin tarafından yazılan iki perdelik müzikli komedi oyunu olan  ‘Zamazingo’ adlı oyunu sahneleyecek ekiple birlikte tiyatro şöleni son bulacak. Tiyatro etkinlikleri ücretsiz olup, pandemi koşulları nedeniyle salona %50 kapasitede seyirci kabul edilecek.

Tüm vatandaşlarımızı tiyatro etkinliğimize davet ediyorum

Tiyatro etkinlikleri hakkında konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Belediyemiz bünyesinde açtığımız tiyatro ve drama kurslarına katılan öğrencilerimiz ve duayen isimlerden oluşan kadrosuyla MİŞTİ ekibi birbirinden güzel 3 oyunla seyirciyle buluşacak. Tiyatro oyunlarının sahnelenmesi adına öğrencilerimizi hazırlayan eğitimcilerimize, oyun için yoğun çalışmalar gerçekleştiren tiyatrocularımıza ve teknik ekibe teşekkür ediyor, tüm Milaslı tiyatro severleri etkinliğimize davet diyorum. Sanata ve sanatçıya olan desteğimiz her alanda devam edecek” dedi.
Haber Tarihi: 12.11.2021

HaberlerKonu:MİLAS’IN EFELERİ İSTANBUL BBSK KARŞISINDA SAHAYA ÇIKACAK

Milas Belediyespor Voleybol Takımımız TVF 1. Lig 8. hafta karşılaşmasında kendi sahasında İstanbul BBSK takımını konuk ediyor.

Ge&cce...Konu:İHALE İLANI

Mülkiyetleri Belediyemize ait olan taşınmazlarımız 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45...Konu:BAŞKAN TOKAT ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat 24 Kasım Öğretmen...Konu:BAŞKAN TOKAT TAMAMLANAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İsmetpaşa Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü’nce yapılan çalışmaları inceledi.

Konu:BAŞKAN TOKAT'IN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

 

Öğretmenlerimiz, ülkemizin kuruluşu...Konu:TONGUǒUN IŞIĞINDA KÖY ENSTİTÜLERİ

Milas Belediyesi kültür ve sanat alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

İlçemizde yaşayan, köy enstit&uu...Konu:MİLAS'TA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Milas Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler, İsm...Konu:DEPLASMANDAN GALİBİYETLE DÖNDÜK

İlimizi ve ilçemizi TVF 1. Lig’de başarıyla temsil eden Milas Belediyespor Voleybol Takımımız ligin 7. haftasında deplasmanda karşılaştığı Ür...Konu:MİLAS BELEDİYESİ ÜRETİCİLERİN VE KOOPERATİFLRİN DAİMA YANINDA

Milas Belediyesi ve S.S. Pinar ve Çevre Köyleri Kalkındırma Kooperatifi (PİNKOOP)arasında protokol imzalandı.

İlçe...Konu:BAŞKAN TOKAT MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat mahalle ziyaretlerini aralıksız sü...Konu:MİLAS BELEDİYESİ KOOPERATİFLERİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

Milas Belediyesi ve S.S. Pinar ve Çevre Köyleri Kalkındırma Kooperatifi arasında protokol imzalanacak.

Milas ...Konu:İHALE İLANI

Mülkiyetleri Belediyemize ait olan taşınmazlarımız 2886 Sayılı De...Konu:ZAMAZİNGO OYUNU İZLEYİCİYLE BULUŞTU

 

Milas Belediyesi bünyesinde kültür ve sanat etk...Konu:RENKLERİN DÜNYASI VE AH ŞU BÜYÜKLER OYUNLARI SAHNELENDİ

Milas Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Milas Belediyesi bünyesinde açılan tiyatro-drama kurs...Konu:TARIMSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Milas Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Sorunları yerinde tespit ...

1234567891011121314151617