» Habeler  » Haberler
Kan

  

MİLAS LİSESİ MEZUNLARINDAN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET
 

İlçemizin en köklü okullarından biri olan ve günümüze kadar birçok öğrencinin eğitim gördüğü Milas Lisesi’nin mezunları Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette kuruluş çalışmalarının devam ettiği ‘Milas Lisesi Mezunları Derneği’ hakkında Başkan Tokat’ a bilgilendirmelerde bulunan heyet 24 Eylül 2022 Cumartesi günü Milas Lisesi Bahçesi’nde gerçekleştirilecek olan pilav günü etkinliğine Başkan Tokat’ı davet etti.

Milas Lisesi ruhunu tekrar canlandırılacaklarını ifade heyet, gelenekselleştirilecek olan pilav günü etkinliğine tüm Milas Lisesi mezunlarını davet ettiklerini belirttiler.

Mezunlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum…

Ziyaret hakkında sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Mezunu olmaktan gurur duyduğum, ilçemizin en köklü okullarından biri olan Milas Lisesi’nin değerli mezunları bugün bizleri ziyaret etti.

Kendilerinden kuruluş çalışmalarının hızla sürdüğü ‘Milas Lisesi Mezunları Derneği’ hakkında bilgi alarak, istişarelerde bulunduk.

Değerli mezunlarımıza ziyaretlerinden ve 24 Eylül’de Milas Lisesi Bahçesi’nde gerçekleştirilecek olan pilav günü etkinliğine davetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Tarihi: 01.08.2022

HaberlerKonu:MİLAS BELEDİYESİ VE MİDOSK ARASINDA PROTOKOL

Milas Belediyesi ile Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (MİDOSK) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Milas Be...Konu:AVŞAR VE SAVRAN HALKI ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Milas Belediye Başkanı Muhammet Toka...Konu:BEÇİN, BU KIŞI RAHAT GEÇİRECEK!

Beçin 1. Soğukkuyu Mevkii mahalle sakinlerinin yağışlı havalarda yaşadığı sorunların giderilmesi için başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Konu:BAŞKAN TOKAT, "132 MAHALLEYE EŞİT VE ETKİN HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve beraberindeki heyet, vatandaşların ...Konu:EKİPLER ÇALIŞIYOR, MİLAS DAHA DA GÜZELLEŞİYOR

Milas Belediyesi ekiplerinin Kalem, Kultak, Şevketiye, Bozalan, Türkevle...Konu:BAŞKAN TOKAT; “SAĞLIKLI YİYECEKLER, İŞİNİN EHLİ PERSONEL İLE MUTFAKTA BULUŞTU”

Konu:BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHAMMET TOKAT’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Türk milleti için ölü...Konu:MİLAS'TA KAÇAK YAPILARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

3194 sayılı İmar Kanunu gereği ruhsa...Konu:CAZİBE MERKEZİ ESENTEPE AYAĞA KALDIRILIYOR

 

Esentepe’nin eski cazibeli günlerine dönmesi i...Konu: YARATICI DRAMA KURSU İLE HEM ÇOCUKLAR HEM DE YETİŞKİNLER RAHAT BİR NEFES ALACAK

 

Yaz kurslarını ...Konu:MİLAS BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 

İlçe genelinde ulaşım güvenliğini artırmak amacıyl...Konu:KURSLARI TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERE BELGELERİ VERİLDİ

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan Tiyatro ve Yaratıcı Drama, Türkçe ve ...Konu:MİLAS BELEDİYESİ OKUL ÖNCESİ KIRTASİYE YARDIMINI SÜRDÜRÜYOR

 

Milas Belediyesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı kapsamında...Konu:DOĞALGAZ ÜST YAPI ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

İlçemizde alt yapı çalışmalarına başlanan ve yaşanan hava kirliliğine çözüm olacak olan doğalgaz çalışmaları hızla ilerli...Konu:SALI PAZAR YERİ GEÇİCİ OLARAK KAPATILACAK

 

Milas Belediyesi’nden yapıl...

1234567891011121314151617